Produkcja

Możliwości produkcyjne

kapsułki twarde i miękkie (soft gels)
tabletki
słodycze funkcyjne
maści i kremy
spray’e
krople do oczu
proszki, saszetki
inne


Starpharma jest międzynarodowym dostawcą produktów zdrowotnych. Korzystamy z obszernych danych i rekomendacji tworząc nasze produkty. W naszej ofercie znajdują się preparaty, które produkowane są według najwyższych standardów technologicznych, przy użyciu najwyższej jakości składników o potwierdzonej skuteczności.

Opracowaliśmy ponad 350 receptur. Bardzo szybko możemy zrealizować projekt według Twoich potrzeb. Zgłoś nam swój pomysł, a my go zrealizujemy.

Private Label

POSIADAMY PONAD 10 LETNIE DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU MARKAMI WŁASNYMI (PRODUKCJA KONTRAKTOWA)

Jako producent zarządzamy całym procesem od koncepcji produktu, przez przygotowanie grafiki na opakowania, po organizację produkcji i dostarczanie wyrobu gotowego. Posiadamy szeroką gamę receptur i gotowych rozwiązań.

Zapewniamy szerokie wsparcie regulacyjne i rejestracyjne. Oferujemy szybkie i elastyczne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych partnerów.

Eksport

Large modern warehouse with forklifts

POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE W DOSTAWACH I LOGISTYCE

Eksportujemy produkty do ponad 40 krajów w Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie procedur eksportowych. Szybko i sprawnie reagujemy oraz dostarczamy zamówienia produktów dla naszych klientów. Wszystkie procesy dostosowaliśmy tak, aby odpowiadały potrzebom naszych partnerów.

Jakość

FARMACEUTYCZNE STANDARDY ISO, GMP ORAZ PROCEDURY MDR

Oferujemy najwyższą jakość produktów i opakowań. Wszystkie procesy produkcyjne realizowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami technologicznymi – przepisami i procedurami GMP, HACCP, ISO i MDR.

Pliki do pobrania

Gdzie znajdziesz nasze produkty?