O nas


Starpharma to jedna z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych w Polsce. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji farmaceutyków i dermokosmetyków, leków OTC oraz ponad 12-letnie doświadczenie w produkcji kontraktowej suplementów diety, wyrobów medycznych i zdrowych słodyczy funkcjonalnych.
Naszą misją jest poprawa i wspieranie zdrowia poprzez tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Nasze suplementy diety produkowane są zgodnie ze standardami GMP i ISO 22000.
Eksportujemy do ponad 40 krajów w Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Zaufaj właśnie nam

Posiadamy trzy patenty klasy A opracowane przez nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy. W ofercie znajduje się ponad 70 suplementów diety pod własnymi markami. Stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek bezcukrowe lizaki funkcjonalne, które przyczyniają się do zdrowia jamy ustnej.

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne potwierdziło pozytywny wpływ naszych lizaków na zdrowie zębów na podstawie badań klinicznych przeprowadzonych na renomowanym Uniwersytecie Wrocławskim. Po przetestowaniu naszych lizaków w wysoce wyspecjalizowanym szwajcarskim laboratorium Brytyjska Fundacja Zdrowia Jamy Ustnej zatwierdziła całą gamę naszych lizaków.

Posiadamy ponad 15 wyrobów medycznych z zakresu pielęgnacji oczu, uszu oraz higieny nosa, jak również na gardło. W swoim portfolio posiadamy także 11 leków OTC.
Cały czas inwestujemy w nasz biznes – na początku 2023 roku zakończyliśmy budowę naszego nowego, nowoczesnego zakładu produkcyjnego o wysokiej jakości.Co wyróżnia Starpharma?

  • Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem GMP, ISO 22000 i ISO 13485
  • Oferta marek Starpharma i marek własnych
  • Konkurencyjne ceny
  • Krótki czas realizacji
  • Ponad 350 gotowych receptur
  • Doświadczony zespół badawczo-rozwojowy
  • Produkcja własna w Polsce (UE)

Gdzie znajdziesz nasze produkty?