Kontakt

Naszą misją jest spełnianie potrzeb klientów, dostarczając im najwyższej jakości suplementy diety w przystępnych cenach, aby klienci stosując je przez długi czas odczuwali korzystny wpływ na ich zdrowie.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalizm, aby tworzyć coraz to lepsze produkty, które służą ochronie zdrowia naszych klientów.

customerservice@starpharma.pl

+48 508 833 205

Starpharma Sp. z o.o.
ul. Jedności 9
05-506 Lesznowola


    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w ramach formularza kontaktowego jest Starpharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami, w celach statystycznych i analitycznych administratora oraz ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, do wyrażenia sprzeciwu, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

    Gdzie znajdziesz nasze produkty?