Bezpieczeństwo produktów

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo potwierdzona przez:

  • Certyfikat farmaceutyczny GMP
  • Suplementy diety posiadają certyfikaty GMP i ISO 22000
  • Wyroby medyczne ISO 13485

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji farmaceutyków i dermokosmetyków OTC oraz ponad 12-letnie doświadczenie w produkcji kontraktowej suplementów diety, wyrobów medycznych i zdrowych/funkcjonalnych słodyczy.

Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są opracowywane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i zgodności z przepisami. Mamy bardzo rygorystyczne normy dotyczące klasyfikacji składników. Nasze produkty dzięki swojej skuteczności zyskały ogromne zaufanie wielu klientów. Jesteśmy obecni w wiodących sieciach aptek, drogeriach, hipermarketach i hurtowniach w Polsce, Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Jakość


GMP FARMACEUTYCZNY, STANDARDY ISO I PROCEDURY MDR.

Oferujemy najwyższej jakości usługi. Wszystkie procesy produkcyjne realizowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami technologicznymi – przepisami i procedurami GMP, HACCP, ISO i MDR.

Naszymi atutami są elastyczność i możliwość dostosowania sprzętu według wymagań Klienta pod kątem konkretnego produktu. Gwarantujemy wykonanie usług w możliwie najkrótszym czasie.

Pliki do pobrania

Gdzie znajdziesz nasze produkty?