Starpharma wyróżniona przez Forbes

 

Firma Starpharma otrzymała tytuł laureata rankingu Diamenty Forbesa 2022. Tegoroczna edycja Diamentów wyróżniła firmy, które odnalazły się w ciężkiej i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Jak podaje Forbes – „Tegoroczny ranking Diamentów Forbesa niewątpliwie pokazał, że rodzimi przedsiębiorcy mają umiejętność odnajdywania się w trudnych czasach. Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego, podkreśliła na gali odbywającej się w Warszawie, że kiedy rozmawia z firmami, często dostrzega konstruktywne nastawienie przedsiębiorców, mimo niepewności na rynku. — Mówią nam, że warto robić swoje, otrząsać się z każdej sytuacji i widzieć w niej szanse — powiedziała, dodając że polski biznes bardzo dobrze to udowadnia, czego przykładem były działania firm w ciągu ostatnich dwóch lat pandemii. — Również zachęcam, aby jednak patrzeć na to, co możemy zrobić. Skupić się na tym, co możemy robić i na co mamy wpływ, a nie na tym, czego nie kontrolujemy — mówiła Ewa Łuniewska.”

Dziękujemy Forbes Polska za to wyróżnienie.

 

Źródło: Druga gala Diamentów Forbesa 2022 za nami. Poznajmy laureatów z województwa mazowieckiego i lubelskiego – 2022 – Forbes.pl