Jakość
Dowiedz się więcej na temat naszej polityki jakości
Private Label
Dowiedz się więcej na temat private label
Eksport
Dowiedz się więcej na temat polityki eksportu

 Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku Europy Środkowo-wschodniej w obszarze wytwarzania i sprzedaży słodyczy funkcjonalnych oraz suplementów diety.

Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy obecni w największych sieciach aptek, jak również w kluczowych drogeriach oraz hipermarketach w Polsce. Nasze produkty eksportujemy do Partnerów z krajów Unii Europejskiej, krajów spoza Unii Europejskiej oraz krajów Bliskiego Wschodu. Dynamiczna ekspansja na rynkach międzynarodowych przyniosła nam w rezultacie obecność w ponad 30 krajach.

Misją naszej firmy jest tworzenie innowacyjnych i  zdrowych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, działamy na rzecz popularyzowania zdrowego trybu życia i podnoszenia świadomości na temat korzyści wynikających z kompleksowego dbania o zdrowie.

Strategią naszej firmy jest wdrażanie najbardziej innowacyjnych produktów na rynek w przystępnych cenach.

Naszymi kluczowymi grupami produktów są produkty do pielęgnacji oczu, wyroby medyczne, suplementy diety oraz słodycze funkcjonalne. Obecnie w swoim portfolio mamy ponad 70 produktów na polskim rynku, w tym słodycze funkcjonalne dla dzieci dostępne pod marką  „Zdrowy Lizak Mniam-Mniam„, „Mniamki” i „Zdrowe Karmelki„, preparaty dla osób dorosłych sygnowane marką „Strong”, „Herbs of Life” i „Forte” oraz wyroby medyczne dostępne pod marką „IANA„.

21 listopada 2017 roku Starpharma wzięła gościnny udział w programie „Polski sukces gospodarczy”, który został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej na kanale TVP3.  Celem programu było zaprezentowanie eksportowych osiągnięć naszej firmy.  Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Jeśli tak jak my cenisz sobie własny rozwój oraz przyjazną atmosferę pracy?

Dołącz do nas

Gdzie znajdziesz nasze produkty

NASZE PRODUKTY

[lee_products type="top_rate" style="carousel" columns_number="4" is_ajax="yes"]