IANA krople do oczu - wszystkie

NOWOŚĆ! Krople do oczu marki IANA – jakość, działanie, bezpieczeństwo

Krople do oczu IANA to nowa linia produktów do pielęgnacji oczu. Produkty zawierają nowoczesne substancje aktywne: kwas hialuronowy i wyciągi ziołowe oraz konserwant nowej generacji w bardzo małym stężeniu (0,0001%), dzięki czemu krople są bezpieczne dla wrażliwych oczu i wszystkich typów soczewek. Można je stosować aż 90 dni od otwarcia opakowania, bez konieczności zdejmowania soczewek.

Krople do oczu IANA dostępne są w 3 wariantach:

  • OPTIMAL z 0,01% kwasem hialuronowym dla osób, które odczuwają dyskomfort suchych i lekko zaczerwienionych oczu 2-3 razy w tygodniu.
  • INTENSIVE z 0,03% kwasem hialuronowym dla osób, które często odczuwają silny dyskomfort suchych, zmęczonych i mocno zaczerwienionych oczu, które narażone są na: długotrwałą pracę przy komputerze, w klimatyzowanym pomieszczeniu; działanie dymu papierosowaego i spalin lub cierpią na zespół suchego oka, bądź przeszły ostatnio zabieg okulistyczny.
  • CALM z wyciągiem z nagietka lekarskiego i oczaru wirginijskiego dla osób, które mają podrażnione oczy wywołane przez alergię, zanieczyszczenie powietrza, ostre światło lub częste podróże.